Вдень 25 березня від ворожих ударів потерпали Марганецька та Мирівська громади. Гучно було і в самому Нікополі.
Про це повідомили в Головному управлінні ДСНС України у Дніпропетровській області.
Агресор спрямував на район дрони-камікадзе. А ще обстріляв з важкої артилерії.
Пошкоджені агрофірма, 5 приватних будинків, магазин, авто, лінії електропередач та газогін.
Ввечері окупанти спрямували дрон-камікадзе на Марганецьку громаду, що на Нікопольщині. Пізніше – вдарили по Червоногригорівській. Застосували важку артилерію.
Про це о 7.30 повідомив начальник ДніпроОВА Сергій Лисак.
Вже на ранок під ворожим артобстрілом двічі опинявся Нікополь. Виникла пожежа. Пошкоджені 9 приватних будинків, газогін та лінія електропередач.
Постраждала 91-річна жінка. Лікуватиметься амбулаторно.
На інших територіях Дніпропетровщини ніч пройшла без обстрілів.
Раніше “Особи” також повідомляли: На Дніпропетровщині встановили майже 7 тис. “зубів дракона”.























1 коментар