Новини

Ситуація важка: ДТЕК втратив 80% потужностей після ракетних атак

Внаслідок ракетних обстрілів 22 та 29 березня ДТЕК втратила 80% генеруючих потужностей.

355Переглядів

Через останні масові атаки було серйозно пошкоджено п’ять із шести ТЕС. У компанії ДТЕК зазначають, що ситуація наразі важка.

Про це повідомили в офіційному телеграм-каналі групи ДТЕК. Там також показали відео пошкодженої електростанції.

«Ось так виглядає одна з теплоелектростанцій ДТЕК зсередини після масштабних атак ворога 22 та 29 березня. 80% генеруючих потужностей компанії втрачено. 5 з 6 наших ТЕС серйозно пошкоджено. Ситуація надзвичайно важка…», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, росія в ніч на 22 березня здійснила наймасштабнішу за останній час атаку на енергетичні обʼєкти України. Найбільше постраждали Харків, Одеса, Дніпропетровщина.

Раніше “Особи” також писали: “Вночі 29 березня відбулась масована ракетно-дронова атака ворога: які наслідки на Дніпропетровщині”.

1 коментар

Залишити відповідь