Новини

На Дніпропетровщині окупанти обстріляли сонячну електростанцію: є постраждалий

В ніч на 4 квітня, ворог обстріляв одну із сонячних електростанцій. Є постраждалий та пошкодження.

575Переглядів

Через атаку виникла пожежа, яку намагався загасити охоронець підприємства. Він отримав опіки. Також пошкоджено обладнання сонячної електростанції.

Про це повідомили в Міненерго.

Пожежу на підприємстві загасили персонал станції та працівники ДСНС впродовж години.

Раніше “Особи” також писали: “У Дніпрі відремонтують коледж, пошкоджений через обстріл 2 квітня”.

2 коментарі

Залишити відповідь