Рішення про ремонт пошкодженого коледжу ухвалили на засіданні виконавчого комітету Відділення НОК України в Дніпропетровській області.
Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.
“Дякую голові Відділення Михайлу Кошляку, президенту федерації боксу Дніпропетровської області Владиславу Біндеру, всім спортсменам з обласних федерацій, зокрема – боксу та дзюдо, а також Національній федерації змішаних єдиноборств ММА за вагому підтримку нашого закладу – одного з найкращих в Україні, де готують олімпійських чемпіонів”, – написав Микола Лукашук.
Він також зазначив, що депутати Дніпропетровської обласної ради долучаться до відбудови коледжу та підтримають рішення про виділення коштів з обласного бюджету.
Раніше “Особи” також писали: “Громада на лінії зіткнення прийняла Програму відновлення і відбудови”.





















2 коментарі