Новини

У Дніпрі померла дитина після вживання полуниці

У Дніпрі в лікарні помер хлопчик після того, як поїв полуницю.

794Переглядів

Хлопчику з Павлограду стало зле після вживання полуниці. Його привезли до одної з лікарень Дніпра. На жаль, медики не змогли його врятувати.

Про це повідомляє “Суспільне” з посиланням на власні джерела.

У пресслужбі Павлоградської міськради повідомили, що остаточного висновку про причини смерті хлопчика ще немає. Це буде відомо після розтину.

На сайті Міністерства охорони здоров’я України зазначають, що полуниця очолює перелік забруднених продуктів. Ягоду обробляють фунгіцидами та інсектицидами, які мають недопустити появу плісняви та хвороб рослин.  Фахівці наголошують, що її слід вирощувати з використанням сертифікованих засобів захисту та добрив і завжди ретельно мити перед споживанням.

“В Україні вільно продаються канцерогенні, нейротоксичні, отруйні чи шкідливі для гормональної системи засоби захисту рослин, як-то метил йодид, метилбромід, хлорпікрин (відомий як іприт), піраклостробін. У США їх намагаються усунути з ринку та заборонити”, — йдеться у повідомленні.

Раніше “Особи” також писали: “На Дніпропетровщині пік активності кліщів: що треба знати”.

1 коментар

Залишити відповідь