Новини

Діти з Дніпропетровщини відправилися на оздоровлення у Київську область

50 дітей відправилися на оздоровчий відпочинок у Київську область.

349Переглядів

На оздоровлення поїхали діти з багатодітних та малозабезпечених сімей, сироти, переселенці. Також — малеча захисників та захисниць. Більшість з них — вперше відправилися до табору.

Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.

Ще 11 дітей відправилися на відпочинок до Закарпаття.

“Путівки профінансувала держава. Аби в нинішніх реаліях допомогти хоч трохи покращити ментальне та фізичне здоров’я. Додати більше живого спілкування та нових знань. Це вкрай важливо для молодого покоління”, – написав Сергій Лисак.

Раніше “Особи” також писали: “Як у Дніпрі працюють дитячі садки та дошкільні заклади”.

3 коментарі

Залишити відповідь