Дитячі садки та дошкільні підрозділи працюють у змішаному режимі — очному та дистанційному. Також триває ремонт з облаштування укриттів у 8 дитсадках міста. Згодом туди можна буде приводити дітей.
Про це повідомили у Дніпровській міській раді.
За словами заступниці начальника управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Світлани Клявченко, нещодавно до організації освітнього процесу в дошкільних закладах було внесено зміни. Все для того, щоб охопити більшу кількість дітей.
“Аби охопити більшу кількість дітей дошкільною освітою, було внесено зміни до рішення міської ради щодо організації освітнього процесу. Відповідно до нього на базі 47 закладів загальної середньої освіти, 2 садочків та 1 закладу позашкільної освіти відкрито групи короткотривалого перебування та групи для проведення інтегрованих занять з підготовки до школи для вихованців 87-ми закладів дошкільної освіти», — розповіла Світлана Клявченко.
Дитячий садок № 338, що на ж/м Лівобережний, працює за змішаною формою з початку квітня. Його відвідують 135 дітей старшого та середнього дошкільного віку. Після ремонту в укритті є вентиляція, санвузли, стіни, стеля, підлога, освітлення, протипожежна сигналізація тощо.
“Колектив садочка творчо оздобив приміщення укриття, аби діткам було цікаво. Укриття поділено на локації для проведення занять, рухливих ігор. Є куточок музичного працівника, психолога тощо. Під час повітряної тривоги малеча спускається сюди разом із вихователями, де й продовжують навчатися чи гратися. Завжди тут перебуває медична сестра, відповідальна особа. Батьки і дітки задоволені, і це головне», — розповіла директорка дитсадка Оксана Тимошенко.
Раніше “Особи” також писали: “На Дніпропетровщині діти розмальовують гільзи та допомагають ЗСУ (фото)”.
































1 коментар