На Дніпропетровщині існує власне виробництво кровоспинних засобів – турнікетів.
Про допомогу від Дніпропетровщини розповів начальник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.
Тільки днями комбат батальйону штурмовиків обмовився – потрібні турнікети. А його бійці на найгарячіших напрямках. І добре, що маємо в області власне виробництво. Те, на якому створюють кровоспинні засоби. Українські. І головне – якісні. Ще й команда там працює крута. Яка вболіває за наших хлопців і дівчат. Вони одразу відгукнулися на прохання. Передали важливе поповнення, яке має бути у тактичній сумці кожного оборонця. Загалом 1500 турнікетів, – пише начальник ОВА.
Він також зазначив: хотілося б, аби ці засоби не знадобилися.
Втім, знаючи, що відбувається у самому пеклі війни, розумію – врятують не одне життя.
Раніше “Особи” також писали: На Дніпропетровщині 4 тис лікарів та медсестер «первинки» навчилися надавати психологічну допомогу.






















1 коментар