Новини

Вночі на Дніпропетровщині збили 13 ракет, є влучання у об’єкти інфраструктури

На ранок 27 квітня росіяни здійснили масовану ракетну атаку по Україні та зокрема Дніпропетровщині.

360Переглядів

Як повідомив міністр енергетики Герман Галущенко,  ворог завдав ударів по енергетичній інфраструктурі у Дніпропетровській, Івано-Франківській, Львівській областях. Відомо про пошкодження чотирьох ТЕС.

На Дніпропетровщині силами ППО було збито 13 ракет над Дніпровським, Криворізьким та Павлоградським районами.

Про це на ранок повідомили у ДніпроОВА.

Втім, сталися і влучання. Ворог поцілив по обʼєктах енергетичної інфраструктури Дніпровського та Криворізького районів.

Постраждав 39-річний чоловік. Йому надали всю необхідну медичну допомогу. Також сталося декілька пожеж. Їх оперативно загасили.

Пізніше стало відомо ще про одного постраждалого. У Криворізькому районі до лікарів звернувся  чоловік, постраждалий через ракетну атаку. 45-річного потерпілого госпіталізували в стані середньої тяжкості.

За повідомленням Повітряних сил ЗСУ, цієї ночі російські окупанти завдали комбінованого удару по Україні ракетами різних типів. Знищено 21 ракету противника.

Усього ворог застосував 34 ракети повітряного, наземного та морського базування:

  •  Дев’ять крилатих ракет Х-101/Х-555 із літаків стратегічної авіації Ту-95 МС — знищено шість;
  •  Дев’ять керованих авіаційних ракет Х-59/Х-69 — знищено вісім;
  •  Дві зенітні керовані ракети С-300;
  •  Дві крилаті ракети «Іскандер-К» — знищено одну;
  •  Чотири аеробалістичні ракети Х-47М2 «Кинджал» із літаків МіГ-31К ;
  •  Вісім крилатих ракет «Калібр» із акваторії Чорного моря — знищено шість.

Крім того, за вечір та ніч окупанти 7 разів били по Нікопольському району. Запустили 4 дрони-камікадзе та близько півтора десятка артилерійських снарядів. Били по Нікополю, Марганецькій та Червоногригорівській громадам.

Постраждала 82-річна жінка, лікуватиметься амбулаторно. Пошкоджено 12 магазинів, ринок, салон краси, редакція газети, оптика, 7 багатоповерхівок, 4 приватні оселі, сонячна панель, газопровід та лінія електропередачі.

Через обстріли Марганецької громади, які сталися напередодні, без електропостачання залишилося 2 села. Це 600 абонентів. Фахівці лагодять мережі.

Вже пізніше, біля 12 години, росіяни здійснили обстріл балістикою, вдаривши по інфраструктурному об’єкту у Дніпровському районі. Там сталася пожежа. Подробиць цієї атаки місцева влада поки що не повідомляла.

Раніше “Особи” також писали: Пошкоджений “шахедом” будинок у Дніпрі: на якому етапі ремонт та де живуть відселені мешканці.

Залишити відповідь