Його присвятять загиблим захисникам та захисницям.
Про це повідомляє Дніпропетровська обласна військова адміністрація.
Стела пошани відображатиме інформацію про подвиги Героїв на сенсорному екрані.

«Збереження пам’яті про мужніх воїнів, які віддали своє життя за майбутнє, наш моральний обов’язок. Ми провели моніторинг створених алей і дошок пошани в інших громадах. Зупинилися на інтерактивному варіанті. Проте який зрештою вигляд матиме меморіал, ще обговорюємо з сім’ями загиблих. Саме їхнє бачення буде вирішальним», – зазначила заступник Тернівського міського голови Тетяна Тагієва.
За задумкою, на екрані можна буде проглянути біографію воїнів, інформацію про їхні досягнення, бойовий шлях, фотографії. Дані оновлюватимуть та додаватимуть.
Раніше “Особи” також сповіщали: У Кривому Розі до Дня Соборності відкрили меморіал загиблим військовим.



















