Новини

20 медалей завоювали атлети Дніпропетровщини на всеукраїнських змаганнях

Змагання з легкоатлетичних метань відбувались у Кам’янець-Подільському 29-30 квітня.

243Переглядів

У доробку атлетів вісім золотих, сім срібних та п`ять бронзових нагород.

Про це повідомляється на сайті відділення Національного олімпійського комітету в Дніпропетровській області.

Зокрема, змагання серед юнаків U18 у метанні диска вагою 1,5 кг з новим особистим рекордом 56,95 м виграв 16-річний Єгор Лапа. Його результат посів 9 місце в списку топ-результатів поточного сезону у світі у цій віковій категорії.

Друге місце виборов 16-річний атлет Данило Батарчук, який програв Єгору 72 см – в найкращій спробі він відправив диск на 56,23 м. Обидва хлопці навчаються у Дніпропетровському фаховому коледжі спорту.

Чемпіонами також стали:

  • серед дорослих: Карина Авраменко (диск) та Руслан Валітов (диск, ядро),
  • U20: Карина Авраменко (ядро),
  • U18: Юлія Маркова (диск),
  • U16: Катерина Цоцко (диск,ядро), Милана Корнєєва (спис).

Срібні призери:

  • U20: Микита Брагінець (молот), Марія Пономаренко (ядро), Анастасія Манко (диск),
  • U18: Данило Батарчук (диск),
  • U16: Дар’я Бітмарчук (диск), Олексій Денисов (диск), Анна Курошева (молот).

Бронзові призери:

  • U20: Марія Пономаренко (диск),
  • U18: Карім Кравченко (диск), Тетяна Ковальчук (молот),
  • U16: Антон Лапко (молот), Марія Романець (диск).

Раніше “Особи” також сповіщали: Спортсмени з Дніпропетровщини стали призерами всеукраїнських змагань з триатлону.

1 коментар

Залишити відповідь