До міста приїхали вагони Tatra Т4D-M1. Вони мають сучасну та енергоефективну систему керування, повністю оновлені салони та більш комфортні умови для роботи водіїв.
Про це повідомили в Дніпровській міській раді.
За словами провідного фахівця КП «Дніпровський електротранспорт» Дніпровської міськради Нікіти Керенцева, нові вагони замінять найстаріші реостатно-контакторні вагони. Перед виїздом їх також відремонтують.
“Перед виїздом на лінію вагони пройдуть повне обслуговування: замінять візки під наш стандарт колії, перефарбують, виконають ремонт системи кондиціонування у кабіні водія тощо”, — зазначив Нікіта Керенцев.
Наприкінці минулого року Лейпциг сам звернувся до Дніпра з пропозицією передачі трамвайних вагонів. Всього місто отримає 26 німецьких трамвайних вагонів, що були в експлуатації.
З Лейпцигом активно співпрацюємо протягом останніх років. Уже отримали 50 вагонів, що курсують містом і добре себе показали. Проте, з початку повномасштабного вторгнення країни-терористки, ця співпраця призупинилася», — прокоментував Володимир Кобець, директор КП «Дніпровський електротранспорт» Дніпровської міськради.
Наразі Дніпро чекає ще десяток вагонів.
Так виглядають новоприбулі німецькі вагони:
Раніше “Особи” також писали: “У Дніпрі скоротять кількість громадського транспорту через дефіцит електроенергії”.


























1 коментар