Новини

До Дніпра приїхали 7 трамвайних вагонів з Німеччини: як виглядають

До Дніпра прибули перші 7 вживаних вагонів з Лейпцига.

830Переглядів

До міста приїхали вагони Tatra Т4D-M1. Вони мають сучасну та енергоефективну систему керування, повністю оновлені салони та більш комфортні умови для роботи водіїв.

Про це повідомили в Дніпровській міській раді.

За словами провідного фахівця КП «Дніпровський електротранспорт» Дніпровської міськради Нікіти Керенцева, нові вагони замінять найстаріші реостатно-контакторні вагони. Перед виїздом їх також відремонтують.

“Перед виїздом на лінію вагони пройдуть повне обслуговування: замінять візки під наш стандарт колії, перефарбують, виконають ремонт системи кондиціонування у кабіні водія тощо”, — зазначив Нікіта Керенцев.

Наприкінці минулого року Лейпциг сам звернувся до Дніпра з пропозицією передачі трамвайних вагонів. Всього місто отримає 26 німецьких трамвайних вагонів, що були в експлуатації.

З Лейпцигом активно співпрацюємо протягом останніх років. Уже отримали 50 вагонів, що курсують містом і добре себе показали. Проте, з початку повномасштабного вторгнення країни-терористки, ця співпраця призупинилася», — прокоментував Володимир Кобець, директор КП «Дніпровський електротранспорт» Дніпровської міськради.

Наразі Дніпро чекає ще десяток вагонів.

Так виглядають новоприбулі німецькі вагони:

Раніше “Особи” також писали: “У Дніпрі скоротять кількість громадського транспорту через дефіцит електроенергії”.

1 коментар

Залишити відповідь