Новини

У Дніпрі затримали 17-річного хлопця, який намагався вбити сусіда

Потерпілого з пораненням госпіталізували до лікарні.

438Переглядів

Конфлікт між сусідами виник у дворі біля будинку по вулиці Володимира Івасюка.

Про це повідомили у ГУНП у Дніпропетровській області.

11 травня близько 16.20 до поліції надійшло повідомлення від містянки про поранення її чоловіка. На місце події одразу виїxала слідчо-оперативна група відділення поліції №3 Дніпровського районного управління поліції.

Поліціянти провели першочергові слідчі дії та з’ясували, що між 39-річним чоловіком та підлітком виникла словесна перепалка, в ході якої юнак взяв до рук пневматичну гвинтівку та вистрелив у бік потерпілого. З вогнепальним пораненням чоловіка було госпіталізовано до лікарні.

Нападника затримали в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Знаряддя злочину – пневматичну гвинтівку, вилучено з місця події.

12 травня слідчі повідомили затриманому про підозру у вчиненні замаху на вбивство. Триває слідство.

Раніше “Особи” також писали: На Дніпропетровщині чоловік вбив товариша під час конфлікту.

1 коментар

Залишити відповідь