Новини

Дніпрянка вбила чоловіка та заховала тіло у підвал

Під час сварки жінка вдарила цивільного чоловіка ножем у серце. Внаслідок отриманих тілесних ушкоджень чоловік помер на місці.

423Переглядів

Поліцейські Дніпра повідомили про підозру зловмисниці.

Про це повідомляє Головне управління Національно поліції в Дніпропетровській області.

Злочин стався 1 травня по вулиці Лубенська в Новокодацькому районі міста. Поліцейські встановили, що під час сумісного відпочинку між цивільним подружжям виник конфлікт, в ході якого жінка схопила кухонний ніж та завдала смертельного удару співмешканцю. Аби уникнути покарання, підозрювана заховала тіло загиблого у підвалі.

Але 10 травня жінка подзвонила до поліції та зізналася у скоєному.

12 травня слідчі відділення поліції повідомили 43-річній затриманій про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України.

Максимальне покарання, передбачене санкцією статті – до 15 років позбавлення волі. Триває досудове розслідування.

Раніше “Особи” також сповіщали: У Дніпрі затримали 17-річного хлопця, який намагався вбити сусіда.

1 коментар

Залишити відповідь