Конфлікт між сусідами виник у дворі біля будинку по вулиці Володимира Івасюка.
Про це повідомили у ГУНП у Дніпропетровській області.
11 травня близько 16.20 до поліції надійшло повідомлення від містянки про поранення її чоловіка. На місце події одразу виїxала слідчо-оперативна група відділення поліції №3 Дніпровського районного управління поліції.
Поліціянти провели першочергові слідчі дії та з’ясували, що між 39-річним чоловіком та підлітком виникла словесна перепалка, в ході якої юнак взяв до рук пневматичну гвинтівку та вистрелив у бік потерпілого. З вогнепальним пораненням чоловіка було госпіталізовано до лікарні.
Нападника затримали в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.
Знаряддя злочину – пневматичну гвинтівку, вилучено з місця події.
12 травня слідчі повідомили затриманому про підозру у вчиненні замаху на вбивство. Триває слідство.
Раніше “Особи” також писали: На Дніпропетровщині чоловік вбив товариша під час конфлікту.






















1 коментар