За програмою можна отримати до 500 тисяч гривень. А у разі повністю знищеного майна – сертифікати на придбання нового. Долучаються до «єВідновлення» і жителі Дніпропетровської області. Вони отримали компенсацій на загальну суму понад 170 млн грн.
Про це повідомляє Дніпропетровська ОВА.
«За «єВідновленням» стоїть чимала команда. Уряд, Мінцифра та Міністерство відновлення. Міжнародні партнери, які долучаються не тільки до організаційних питань. Підтримують ініціативу й фінансово. Вдячні їм за це, бо допомога з ремонтом і відбудовою понівеченого ворогом житла – важлива. Вона дає розуміння людям, що вони не самотні у своїй біді, – сказав начальник ОВА Сергій Лисак. – За цією програмою тільки жителі Дніпропетровщини отримали компенсацій на загальну суму понад 170 млн грн».
Більша їх частина, а це майже 127 млн грн, – на відновлення побитих осель. Ще на 44 млн грн сформовано сертифікатів на придбання житла. Вони для людей, чиє майно знищене ворожими снарядами.
Джерела фінансування цих виплат різні. На старті державної програми – це були конфісковані активи російської фінустанови. Після – підключилися міжнародні організації. Серед них Світовий банк, Банк розвитку Ради Європи та ПРООН.
Долучитися до «єВідновлення» можна через портал Дія. Після подання заявки та документів їх розглянуть та обстежать понівечене. Цим займаються спеціальні комісії, створені на місцях. Далі зафіксовані збитки внесуть до Реєстру. І вже наступним кроком буде прийняття рішення і нарахування компенсації.
Раніше “Особи” також сповіщали: Дві тисячі родин Дніпропетровщини отримали кошти за програмою “єВідновлення”.



















