Новини

Дніпропетровщина отримала автомобілі швидкої медичної допомоги від Південної Кореї

15 травня Південна Корея передала Дніпропетровській області автомобілі швидкої медичної допомоги.

385Переглядів

Дніпропетровщина отримала від Південної Кореї 3 автомобілі швидкої медичної допомоги. Вони повністю обладнанні спеціалізованим медичним обладнання для забезпечення надання невідкладної медичної допомоги.

Про це повідомив народний депутат України Дмитро Припутень на своїй сторінці у Facebook.

Нові авто швидкої меддопомоги отримають КП «Дніпропетровська багатопрофільна клінічна лікарня з надання психіатричної допомоги», КП «Криворізький онкологічний диспансер» та КНП «Міська дитяча клінічна лікарня № 6».

Всього за сприяння Посольства України в Республіці Корея Президентом Національного Червоного Хреста Республіки Корея паном Кім Чхоль Су передано в розпорядження Центру громадського здоров’я МОЗ України, в якості гуманітарної допомоги, 40 автомобілів швидкої медичної допомоги HYUNDAI STARIA та KIA K2500.

На урочистій церемонії передачі були присутні Міністр охорони здоров’я України Viktor Liashko, Посол Кореї в Україні Кім Хьонг Те, представники обласних державних адміністрацій і очільники лікарень.

Раніше “Особи” також писали: “Дніпропетровщина передала військовим на Харківський напрямок 15 гранатометів та дрони”.

1 коментар

Залишити відповідь