Злочин стався 6 травня близько 11.00 в районі мікрорайону «40 років Жовтня».
Про це повідомляє повідомляє Головне управління Національної поліції в Дніпропетровській області.
Літня жінка зупинилась біля лавки для відпочинку і поклала біля себе сумку, в якій знаходились гроші й мобільний телефон. Ситуацією скористався 36-річний чоловік, він вихопив сумку з речами жінки та втік.
Правоохоронці Павлоградського районного відділу поліції розшукали та затримали грабіжника. Викрадений гаджет поліцейські вилучили й повернули власниці.
16 травня слідчі повідомили чоловіку про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст.186 (грабіж) Кримінального кодексу України.
Раніше “Особи” також сповіщали: На Дніпропетровщині затримали представника криміналітету, який «вибивав» гроші у працівника комунального підприємства.




















1 коментар