Новини

У Кам’янському затримали жінку, яка під час сварки вбила чоловіка

15 травня біля 19:00 від лікарів швидкої до поліції надійшло повідомлення про виявлення на вулиці тіла 36-річного чоловіка з тілесними ушкодженнями.

377Переглядів

Для встановлення обставин загибелі чоловіка на місце події виїхала слідчо-оперативна група. Оглядаючи територію, поліцейські в кущах знайшли ніж зі слідами крові.

Про це повідомляє ГУНП у Дніпропетровській області.

Також правоохоронці швидко встановили обставини та особу, причетну до злочину. Нею виявилася 44-річна цивільна дружина загиблого. Як з’ясувалося, через ревнощі між подружжям виник конфлікт. Під час якого підозрювана спричинила 36-річному потерпілому смертельне ножове поранення у шию. Після скоєного злочину ніж викинула у кущі та покликала на допомогу.

Фігурантку затримали. За погодженням з прокуратурою жінці повідомили про підозру у скоєнні умисного вбивства та обрали запобіжний захід- тримання під вартою.

Раніше “Особи” також писали: Дніпрянка вбила чоловіка та заховала тіло у підвал.

2 коментарі

Залишити відповідь