Новини

Плавці з Дніпропетровської області здобули 19 медалей на міжнародних змаганнях

Юні спортсмени з Дніпропетровщини здобули 19 медалей на змаганнях з плавання в Чехії.

269Переглядів

На турнір «Májové Brno 2024» дітей запросили в межах угоди про співпрацю Дніпропетровської ОВА з Південноморавським краєм.

Про це повідомила пресслужба ДніпроОВА.

«Наша співпраця дає свої плоди. Ми вдячні Південній Моравії за можливість займатися та змагатися нашим дітям. Насамперед безпечно. Адже спорт повинен розвиватися попри будь-які складнощі»,– підкреслила заступник начальника Дніпропетровської обласної військової адміністрації Ірина Грицай.

Змагання проходили в місті Брно. Звідти плавці привезли 12 золотих, 4 срібних та 3 бронзових медалей. Переможні місця виборювали шестеро спортсменів області у віковій категорії 13-14 років.

«Цікавий турнір, де була сильна конкуренція. Наші хлопці й дівчата впоралися. Зайняли переможні та призові місця на своїх дистанціях. Спортсмени з Чехії підходили до наших, знайомилися, розпитували про Україну. Діти в захваті, отримали багато емоцій. Провели час із користю. Та ще й не один раз піднялися на п’єдестал пошани з нашим прапором», – розповіла тренерка Каріна.

Проїзд та проживання у Чеській Республіці профінансував тамтешній спортивний клуб.

Загалом у турнірі взяли участь близько 450 учасників з України, Чехії, Австрії, Словаччини, Італії та Хорватії.

Раніше “Особи” також писали: 15-річна плавчиня з Дніпропетровщини нестиме Олімпійський вогонь у Франції.

Залишити відповідь