Забіг у вишиванках присвятили Дню вишиванки, який відзначали 16 травня. У заході взяли участь близько 200 дніпрян: дорослі і діти. Вони бігли у вишитих сорочках та стилізованих футболках.
Про це повідомили в Дніпровській міській раді.
Дистанції були такими: для чоловіків — 10 км та 4 км. Жінки — 8 км та 2 км. Юнаки та дівчата (12-15 років) — 2 км. Дитячі забіги — 400 і 200 метрів.
Всім учасникам вручили медалі та подарунки. На змаганнях також донатили на допомогу ЗСУ.
«Для нас це передусім — настрій та спілкування. Посмішки. А потім уже — змагання, до яких наші учасники готувалися. Звичайно, для всіх учасників підготували медалі й подарунки», — розповіла Марина Філатова, засновниця громадської організації Start Dnipro.
Раніше “Особи” також писали: ““Не мовчи! Полон — вбиває!”: у Дніпрі провели акцію, присвячену військополоненим”.
































1 коментар