Новини

“Не мовчи! Полон — вбиває!”: у Дніпрі провели акцію, присвячену військополоненим

У Дніпрі провели акцію "Не мовчи! Полон — вбиває!", яку присвятили 1500 військовим, які обороняли Маріуполь і вже два роки перебувають у російському полоні.

397Переглядів

Акцію “Не мовчи! Полон — вбиває!” провели у форматі виставки “Два роки в неволі”. Там було декілька стендів з фотографіями полонених та історіями боротьби їхніх рідних. Також — фотозона і місце, де можна було задонатити на допомогу ЗСУ.

Про це повідомляє “Суспільне”.

Мати військовополоненого Варвара теж учасниця акції і розповіла, що її син перебуває в полоні вже третій рік.

“У мене син, єдиний син в полоні. Вже третій рік знаходиться у полоні. Дуже важко. Добре, що багато людей цього не відчувають і не відчують. Але це дуже важко, коли ти не знаєш, де твій син. І найголовніше – за що це все”, — сказала Варвара.

За словами організаторки Роксани Лещенко, це вже 22 акція, яку присвятили військовополоненим. Її мета — привернути увагу людей до становища українських полонених.

“Я прийшла з сином. Він маленький, чотири рочки. Він дуже радіє тому, що він може вкласти. Як він каже, я теж борюся за свого тата. Для нього це дуже важливо”, — розказала організаторка акції Роксана Лещенко.

Раніше “Особи” також писали: “Міноборони запускає мобільний застосунок Резерв+ для військовозобов’язаних”.

Залишити відповідь