На Дніпропетровщині підбили підсумки обласного конкурсу малюнка “Українські міста в образах жінок”. З майже 230 учасників обрали 30 переможців.
Про це повідомили в Дніпропетровській ОВА.
В образах жінок діти, зокрема, малювали міста Дніпро, Нікополь, Кривий Ріг, Бучу, Суми, Харків, Маріуполь.
«Я малювала гуашшю. На моїй картині – українка, яка обіймає та оберігає місто», – поділилася Вероніка.
Найбільше запам’яталася журі, до якого входили фахівці з мистецтва, робота із зображенням Харкова. На малюнку – зранена дівчина в сльозах.
“Втім, концепція в тому, що все ж у Харкова є надія. Її символізує зоряне небо та віконечко, в якому горить світло”, – пояснила авторка малюнка, школярка Аліса.
Загалом журі обрало 67 лауреатів конкурсу.
Також раніше “Особи” повідомляли: Призовий фонд – на потреби ЗСУ. У Дніпрі пройшла «Студентська весна 2024».























1 коментар