Новини

У Дніпрі нагородили переможців обласного конкурсу малюнків

За найбільш вдалі роботи авторам вручили грамоти.

460Переглядів

На Дніпропетровщині підбили підсумки обласного конкурсу малюнка “Українські міста в образах жінок”. З майже 230 учасників обрали 30 переможців.

Про це повідомили в Дніпропетровській ОВА.

В образах жінок діти, зокрема, малювали міста Дніпро, Нікополь, Кривий Ріг, Бучу, Суми, Харків, Маріуполь.

«Я малювала гуашшю. На моїй картині – українка, яка обіймає та оберігає місто», – поділилася Вероніка.

Найбільше запам’яталася журі, до якого входили фахівці з мистецтва, робота із зображенням Харкова. На малюнку – зранена дівчина в сльозах.

“Втім, концепція в тому, що все ж у Харкова є надія. Її символізує зоряне небо та віконечко, в якому горить світло”, – пояснила авторка малюнка, школярка Аліса.

Загалом журі обрало 67 лауреатів конкурсу.

Також раніше “Особи” повідомляли: Призовий фонд – на потреби ЗСУ. У Дніпрі пройшла «Студентська весна 2024».

1 коментар

Залишити відповідь