Захід провели під гаслом «Дніпро. Стійкість і єднання». У музеї відбулася театралізована екскурсія за участі історичних реконструкторів, які втілили образи градоначальника Андрія Фабра. Відвідувачі також почули історію становлення музею від 1849-го до 1970-х років та відвідали виставку археологічних знахідок придніпровського степу, де мешкали ще кочові племена. Також охочі могли пройти віртуальним туром по Меморіальному музею-садибі В.І. Немировича-Данченка та М.О. Корфа, що на Донеччині.
Про це повідомили в Дніпропетровській обласній раді.
Працівники музею одягнулися у костюми половців, хазарів. Вони розповідали про новітню історію Дніпропетровщини, зокрема, про політичні репресії влади СРСР. А також – про культуру Давнього Риму.
Біля будівлі історичного музею робили патріотичний аквагрим, хенд-мейд, проводили майстер-класи з виготовлення ляльки-мотанки та вибійки, продавали сувеніри. Безкоштовно можна було відвідати й експозицію, присвячену російсько-українській війні.
Раніше “Особи” також писали: “У Дніпрі у будинках на площі Вокзальній, пошкоджених через обстріл, замінили 80% вікон”.






























1 коментар