Новини

“Встановили національний рекорд”: на Дніпропетровщині провели наймасовішу гру в шахи

На Дніпропетровщині провели наймасовішу гру в шахи та встановили національний рекорд.

311Переглядів

Одночасно “до інтелектуальних поєдинків стало 648 учасників”.

Про це  повідомив очільник ДніпроОВА Сергій Лисак.

Учасники приїхали з усієї області на другий фестиваль “Стратегія Незламних”.

Більшість серед них — це діти. Та приєднались і дорослі — це цивільні, чинні військові та ветерани.

“Такі події важливі. Вони підбадьорюють та заохочують не зупинятися. Попри війну розвиватися, досягати цілей. А шахи ще й вчать мислити стратегічно. Прораховувати все на декілька кроків вперед. Потрібне вміння, яке згодиться у житті”, — написав Сергій Лисак.

Раніше “Особи” також сповіщали: Спортсмен з Дніпра став бронзовим призером турніру з тхеквондо.

Залишити відповідь