Новини

Брати-спортсмени з Дніпропетровської області вибороли призові медалі на Чемпіонаті України зі скелелазіння

Спортсмени з Нікополя здобули медалі на студентському Чемпіонаті України зі скелелазіння.

347Переглядів

Чемпіонат України серед студентів зі скелелазіння пройшов 23-25 травня в Кременчуці. У ньому взяли участь 43 студента з п’яти регіонів України. Серед них два брати Андрій та Євген Константинови з Нікополя. Андрій завоював “золото”, а Євген — “срібло”.

Про це повідомили у відділенні Національного олімпійського комітету в Дніпропетровській області.

Дніпропетровська область посіла перше місце серед регіонів у двоборстві (трудність +болдеринг).

Раніше “Особи” також писали: “На Дніпропетровщині відбувся фінал «Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч»: хто став переможцями”.

1 коментар

Залишити відповідь