Команда спортсменів з Дніпропетровщини посіла друге місце на чемпіонаті України з боксу серед юнаків та дівчат 2010-2011 років народження, виборовши загалом 17 медалей.
Про це повідомляє відділення Національного олімпійського комітету в Дніпропетровській області.
Чемпіонами серед юнаків стали Богдан Смоляк (вагова категорія 48 кг), Ясон Васильєв (50 кг), Данило Стрігунов (70 кг), Богдан Затуливітер ( 90 кг). Бронзові медалі у Захара Мельника (40 кг), Дениса Метьолкіна (46 кг), Артема Луньова (48 кг), Владислава Штирхуна (63 кг), Богдана Ткаченка (70 кг).
Серед дівчат – дві чемпіонки: Ася Ткаченко (51 кг) і Ксенія Коцогуб (64 кг).
Єлизавета Асатова у ваговій категоріх 60 кг виборола “срібло”.
П`ятеро боксерок здобули “бронзу”: Уляна Бутякова (36 кг), Надія Литовченко (44 кг), Злата Вовк (46 кг), Дана Кравець (57 кг), Софія Коваленко (70 кг).
Також раніше “Особи” повідомляли: Боксери з Дніпропетровщини отримали нагороди на молодіжному чемпіонаті Європи.


























2 коментарі