Новини

Юніори з Дніпра та Кривого Рогу вибороли медалі на турнірі з боротьби у Румунії

Юніори з Дніпра та Кривого Рогу вибороли три медалі на турнірі з боротьби, що проходив у Румунії.

369Переглядів

Міжнародний турнір зі спортивної боротьби серед юніорів та юніорок U-20 “Dumitru Pirvulescu & Vasile Iorga” проходив у столиці Румунії — Бухаресті з 30 травня по 2 червня.

Про це повідомляє  НОК у Дніпропетровській області у Тelegram.

Одинадцятикласник Іван Мирошниченко з Дніпра став чемпіоном з вільної боротьби у ваговій категорії 125 кілограмів. Студент трьетього курсу Дніпропетровського фахового коледжу спорту Олександр Мамрош виборов бронзову медаль у ваговій категорії 79 кілограмів. А борчиня з Кривого Рогу Анастасія Польська отримала срібну медаль у ваговій категорії 50 кілограмів.

Жіноча збірна України на змаганнях посіла на турнірі перше місце в командному заліку, дівчата вибороли 8 медалей. Представники вільного стилю боротьби поклали в скарбничку команди 5 нагород. Чоловіча збірна України посіла II загальнокомандне місце на змаганнях.

Раніше “Особи” також сповіщали: Спортсмени Дніпропетровщини вибороли 17 медалей на чемпіонаті України з боксу.

1 коментар

Залишити відповідь