Міжнародний турнір зі спортивної боротьби серед юніорів та юніорок U-20 “Dumitru Pirvulescu & Vasile Iorga” проходив у столиці Румунії — Бухаресті з 30 травня по 2 червня.
Про це повідомляє НОК у Дніпропетровській області у Тelegram.
Одинадцятикласник Іван Мирошниченко з Дніпра став чемпіоном з вільної боротьби у ваговій категорії 125 кілограмів. Студент трьетього курсу Дніпропетровського фахового коледжу спорту Олександр Мамрош виборов бронзову медаль у ваговій категорії 79 кілограмів. А борчиня з Кривого Рогу Анастасія Польська отримала срібну медаль у ваговій категорії 50 кілограмів.
Жіноча збірна України на змаганнях посіла на турнірі перше місце в командному заліку, дівчата вибороли 8 медалей. Представники вільного стилю боротьби поклали в скарбничку команди 5 нагород. Чоловіча збірна України посіла II загальнокомандне місце на змаганнях.
Раніше “Особи” також сповіщали: Спортсмени Дніпропетровщини вибороли 17 медалей на чемпіонаті України з боксу.




















1 коментар