4 ворожих шахеди збили наші сили ППО над Дніпропетровською областю. По одному – у районі Дніпра та у Нікопольському районі. Ще два – у Криворізькому.
Про це на ранок повідомили у ДніпроОВА.
Ввечері 3 червня ворог поцілив по Нікополю дроном-камікадзе, а на ранок запустили по місту ще 3 безпілотники й обстріляли з артилерії. Були пошкоджені 5 приватних осель, 3 господарські споруди, інфраструктурний обʼєкт та лінія електропередачі. Наслідки обстрілів ще уточнюються.
В інших громадах області ніч минула без обстрілів.
У ДніпроОВА оприлюднили кілька фото наслідків ворожих обстрілів Нікопольського району.
На протязі попереднього дня, 4 червня, росіяни завдали 14 ударів дронами-камікадзе та обстрілювали артилерією Нікополь, Мирівську та Покровську громади. Були пошкоджені агрофірма й два інфраструктурні об’єкти.
Вдень 4 червня під ракетний удар ворога потрапило Криворіжжя. Там постраждав 69-річний чоловік, який лікуватиметься амбулаторно. Був пошкоджений приватний будинок.
Раніше “Особи” також писали: З російського полону повернули чотирьох жителів Дніпропетровської області.
























1 коментар