Новини

Легкоатлетка з Дніпра вдруге стала чемпіонкою Європи

Ярослава Магучіх вдруге поспіль стала чемпіонкою Європи зі стрибків у висоту.

265Переглядів

Змагання проходили в Італії. Легкоатлетка Ярослава Магучіх взяла висоту 2,01 метри і вдруге стала чемпіонкою Європи.

Про це повідомили у відділенні НОК України в Дніпропетровській області.

Ярослава Магучіх здобула звання чемпіонки Європи на дебютному для себе чемпіонаті у 2022 році з результатом 1,95 м. Також вона бронзова медалістка Олімпіади у Токіо.

На Чемпіонаті Європи у Італії ще одна українка – Ірина Геращенко зупинилась на висоті 1,95 м. і стала бронзовою призеркою.

Раніше “Особи” також писали: “На Дніпропетровщині стартує пілотний проєкт “Шлях чемпіонів””.

Залишити відповідь