54-річний та 28-річний нелегали порушили міграційне законодавство та останні декілька років жили на території Нікопольщини. При цьому вони переховувалися від правоохоронних органів.
Про це повідомили в ГУНП Дніпропетровської області.
Провоохоронці встановили перебування порушників. 11 червня їх доставили до пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства. Надалі їх буде видворено з території України.
У поліції нагадали, що 7 травня на території України діють загальнодержавні превентивні заходи щодо виявлення нелегальних мігрантів. Профілактичні заходи на території Дніпропетровської області тривають.
Раніше “Особи” також писали: “У Дніпрі викрили російську ботоферму”.



















