Новини

На Дніпропетровщині викрили двох нелегалів з РФ

Двоє громадян РФ викрили на території Нікопольського району Дніпропетровської області.

360Переглядів

54-річний та 28-річний нелегали порушили міграційне законодавство та останні декілька років жили на території Нікопольщини. При цьому вони переховувалися від правоохоронних органів.

Про це повідомили в ГУНП Дніпропетровської області.

Провоохоронці встановили перебування порушників. 11 червня їх доставили до пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства. Надалі їх буде видворено з території України.

У поліції нагадали, що 7 травня на території України діють загальнодержавні превентивні заходи щодо виявлення нелегальних мігрантів. Профілактичні заходи на території Дніпропетровської області тривають.

Раніше “Особи” також писали: “У Дніпрі викрили російську ботоферму”.

Залишити відповідь