Військовослужбовцю стало зле на вулиці і зловмисник запропонував йому свою «допомогу».
Про це інформує ГУНП у Дніпропетровській області.
В ході бесіди потерпілий розповів, що планує оформити банківську картку, але зараз не має при собі мобільного телефону. Тоді фігурант надав у тимчасове користування свій гаджет, отримавши конфіденційну інформацію про банківський рахунок потерпілого. Наостанок – викрав картку у військового, а йому віддав свою.
Впродовж двох наступних днів, без відома потерпілого підозрюваний витрачав його гроші на особисті потреби: розваги, покупки у супермаркетах, побутову техніку та ювелірні прикраси. Загалом сума витрачених коштів склала понад 210 тисяч гривень.
Також копи встановили причетність фігуранта до крадіжки телефону у знайомого та шахрайства відносно 64-річного містянина. Як з’ясувалося, на початку травня підозрюваний побачив, як чоловік знімає гроші з банкомату. Фігурант запевнив, що його гроші випадково перерахували на рахунок того чоловіка і їх необхідно повернути. Потерпілий повірив незнайомцю та під його контролем виконав певні дії на банкоматі, в результаті чого зловмисник заволодів його грошима у сумі 4 тис. гривень.
Викрили підозрюваного оперативники Кам’янського РУП. Ним виявився неодноразово судимий 48-річний місцевий житель.
Фігуранту повідомили про підозру у викраденні офіційного документу, вчиненого з корисливих мотивів та у крадіжці. 20 червня підозрюваному обрали запобіжний захід – тримання під вартою.
Також раніше “Особи” повідомляли: Крадіжка на парковці: поліцейські Дніпра затримали зловмисника.



















