Новини

Відзначив 10-річчя й здобув три медалі. Як спортсмени з Дніпра виступили на чемпіонаті України з настільного тенісу

Мінікадети з Дніпра вибороли командне "срібло" та ще три медалі на чемпіонаті України з настільного тенісу.

206Переглядів

Дніпряни Марк Вороной, Іван Дармін та Макар Рукавишников стали срібними призерами чемпіонату в складі команди.

Про це повідомили в регіональному відділенні Національного олімпійського комітету України (НОК).

Крім цього, лідер команди Марк Вороной, який під час чемпіонату України відсвяткував своє 10-річчя, виборов срібну медаль в особистому розряді. Також на його рахунку — “золото” в змаганнях чоловічих пар (з киянином Давидом Дробовим) і “бронза»”в міксті в парі з Олександрою Бец (Одеса).

Чемпіонат України серед мінікадетів (спортсменів 2013 р.н. та молодших) проходив 19-23 червня в селі Андріївка на Львівщині. Усього у змаганнях взяли участь 16 команд хлопців і 15 команд дівчат.

Раніше Марк Вороной у складі збірної команди України цьогоріч виступав на європейському чемпіонаті.

Раніше “Особи” також сповіщали: Ще одна спортсменка з Дніпра представлятиме Україну на Олімпіаді в Парижі.

Залишити відповідь