Вчора, 26 червня, пізно ввечері, над Криворізьким районом збили шахед. Не припиняються обстріли Нікопольщини. З важкої артилерії окупанти атакували Нікополь, а сьогодні зранку дрон-камікадзе та ворожі снаряди прилетіли по Марганецькій громаді.
Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.
У Нікополі через атаку пошкоджені ліцей і дитсадок. Понівечені 5 багатоповерхівок, нежитлова будівля й 2 авто. У Марганецькій громаді ніхто не постраждав, наслідки уточнюються.
Вночі, 27 червня, над Україною збили 5 ракет та 23 ударні БПЛА:
- крилаті ракети «Калібр»;
- 1 керовану авіаційну ракету Х-59/Х-69;
- 23 ударні БпЛА типу «Shahed-131/136».
До бойової роботи залучалась винищувальна авіація, зенітні ракетні війська Повітряних Сил, мобільні вогневі групи та підрозділи радіоелектронної боротьби Сил оборони України. Про це повідомив командувач Повітряних Сил генерал-лейтенант Микола Олещук.
Усього ворог застосував 6 ракет різних типів та 23 ударні БпЛА:
- 1 аеробалістичну ракету Х-47 М2 «Кинджал» (із повітряного простору Тамбовської обл.– рф.);
- 4 крилаті ракети «Калібр» (із північно-східної частини акваторії Чорного моря);
- 1 керовану авіаційну ракету Х-59/Х-69 (із повітряного простору Курської області – рф.);
- 23 ударні БпЛА типу «Shahed-131/136» (район пусків – Приморсько-Ахтарськ – рф).
Раніше “Особи” також писали: “На Дніпропетровщині військові продавали боєприпаси, що залишалися на бойових позиціях”.

























