Новини

Окупанти атакували Україну ракетами та дронами: на Дніпропетровщині пошкоджені ліцей і садок

Ворог продовжує обстрілювати Дніпропетровщину та інші області України.

429Переглядів

Вчора, 26 червня, пізно ввечері, над Криворізьким районом збили шахед. Не припиняються обстріли Нікопольщини. З важкої артилерії окупанти атакували Нікополь, а сьогодні зранку дрон-камікадзе та ворожі снаряди прилетіли по Марганецькій громаді.

Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.

У Нікополі через атаку пошкоджені ліцей і дитсадок. Понівечені 5 багатоповерхівок, нежитлова будівля й 2 авто. У Марганецькій громаді ніхто не постраждав, наслідки уточнюються.

Вночі, 27 червня, над Україною збили 5 ракет та 23 ударні БПЛА:

  • крилаті ракети «Калібр»;
  • 1 керовану авіаційну ракету Х-59/Х-69;
  • 23 ударні БпЛА типу «Shahed-131/136».

До бойової роботи залучалась винищувальна авіація, зенітні ракетні війська Повітряних Сил, мобільні вогневі групи та підрозділи радіоелектронної боротьби Сил оборони України. Про це повідомив командувач Повітряних Сил генерал-лейтенант Микола Олещук.

Усього ворог застосував 6 ракет різних типів та 23 ударні БпЛА:

  • 1 аеробалістичну ракету Х-47 М2 «Кинджал» (із повітряного простору Тамбовської обл.– рф.);
  • 4 крилаті ракети «Калібр» (із північно-східної частини акваторії Чорного моря);
  • 1 керовану авіаційну ракету Х-59/Х-69 (із повітряного простору Курської області – рф.);
  • 23 ударні БпЛА типу «Shahed-131/136» (район пусків – Приморсько-Ахтарськ – рф).

Раніше “Особи” також писали: “На Дніпропетровщині військові продавали боєприпаси, що залишалися на бойових позиціях”.

Залишити відповідь