Новини

Окупанти атакували Дніпропетровщину: є постраждалі та пошкодження

Вчора, 2 липня, окупанти атакували Дніпропетровщину дроном, артилерією та ракетою.

651Переглядів

Дроном-камікадзе вдарили ввечері по Нікополю. По Червоногригорівській громаді – артилерією. Там пошкоджена будівля, що не експлуатувалася. Також від обстрілу постраждала Марганецька громада. Там зайнялася літня кухня і суха трава. Пожежу рятувальники приборкали.

Про це повідомив голова ДніпроОВА Сергій Лисак.

Вчора ввечері ворог атакував Дніпропетровщину також ракетою. Її збили. Через падіння уламків в одному з районів пошкодилися двері та дахи семи житлових будинків. Є і постраждалі: 75-річна жінка, яку госпіталізували в стані середньої тяжкості, та 77-річний чоловік, якому стало зле через сильний стрес.

У Покровській сільській громаді на Нікопольщині ввечері через ворожий артилерійський обстріл  загинули двоє людей. Чоловік і жінка.

Тобто за день, 2 липня, на Нікопольщині загинуло четверо мирних жителів.

Сергій Лисак додав, що ворог продовжує атакувати Нікопольський район і сьогодні зранку. У Нікополі та Марганецькій громаді гучно через влучання снарядів та БПЛА.  Виникла пожежа в приватному помешканні. Пошкоджені 6 будинків, гараж, лінія електропередач.

Раніше “Особи” також писали: “Кабмін виділив 2,39 млрд гривень на відновлення доріг у прифронтових і прикордонних областях”.

Залишити відповідь