Тимчасова контрольна комісія у двомісячний термін з дня утворення має подати облраді письмову доповідь про виконану роботу, а також проєкти документів, які будуть поширені серед депутатів ДОР.
Про це повідомив голова облради Микола Лукашук.
Мета і завдання Тимчасової контрольної комісії:
- прогнозування витрат органів місцевого самоврядування, що виникнуть внаслідок передачі ДЗД у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Дніпропетровської області;
- проведення перевірки та оцінки господарсько-фінансового стану ДЗД;
- перевірка фактів щодо можливої бездіяльності, порушення законодавства України органами управління підприємства, що призвели до значного погіршення технічного та майнового стану ДЗД та основних виробничих і фінансових показників;
- перевірка раціональності використання державного майна;
- здійснення на період діяльності Тимчасової контрольної комісії контролю за виконанням заходів з підтримання належної операційної діяльності підприємства.
До складу комісії увійшли 7 депутатів обласної ради (по одному від кожної фракції і групи). Голова – Сергій Кононенко (фракція «Слуга народу»).
Обласна рада робить все можливе, щоб обʼєкти критичної інфраструктури регіону працювали безперебійно як зараз, так і в майбутньому. Люди повинні бути з водою, – зазначає Лукашук.
Раніше “Особи” також інформували: НКРЕКП опублікувала постанови про підвищення тарифів на водопостачання.




















