Новини

У Дніпрі судитимуть посадовців, які вкрали 1,2 млн грн на утепленні фасадів дитсадків

Посадовці Дніпра та підприємець вкрали 1,2 млн гривень, які виділили з бюджету на утеплення фасадів дитячих садків.

438Переглядів

Підозрюються заступник директора комунального підприємства Дніпровської міської ради, двоє керівників комерційної структури та фізична-особа підприємець.

Вони внесли неправдиві дані до документів та підписали акти виконаних робіт. Якість матеріалів, які використовували під час робіт, та їх обсяг не відповідав проєктній документації. Таким чином, на рахунки підрядників були перераховані кошти з бюджету, а сума завданих при цьому збитків становила понад 1,2 млн грн.

Про це повідомили в ГУНП Дніпропетровської області.

Обвинувальний акт стосовно заступника директора комунального підприємства Дніпровської міської ради, двох керівників комерційної структури та фізичної-особи підприємця, який скеровано до суду для розгляду справи.

Їхні дії кваліфіковані за ч. 5 ст. 191 (розтрата чужого майна шляхом зловживання своїм службовим становищем, вчинене в особливо великих розмірах) та ч. 3 ст. 27, ч. 3 ст. 28 ч. 1 ст. 366 (службове підроблення у складі організованої групи) ККУ.

Максимальне покарання за інкримінованими статтями – позбавлення волі на строк від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Раніше “Особи” також писали: “Україна отримала майже 6 тисяч сонячних панелей для лікарень: їх встановлять в 5 областях”.

Залишити відповідь