Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді та доросли проходив у Львові. Вихованці Дніпровської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву № 3 вибороли 5 медалей.
Про це повідомили у Дніпровській міській раді.
Спортсмени вибороли такі результати:
- Два I місця – Онуфрієв Олександр у стрибках з жердиною серед дорослих та
молоді; - II місце – Писарев Алексій у бігу на дистанцію 5000 м;
- III місце – Тимошенко Марія у бігу на дистанцію 400 м з бар’єрами;
- III місце – Часс Альона у потрійному стрибку.
Раніше “Особи” також писали: “Польща скасує виплати для біженців, чиї діти не ходять до польської школи”.



















