НовиниОсоби TV

Слід установити в Підгородньому військову адміністрацію, – голова фермерів Дніпропетровщини

Місто, що залишилося без голови, притягує осіб «з кримінальними елементами в поведінці».

664Переглядів

Підгородненського міського голову Андрія Горба змістили з посади, можливо, залякавши та підкупивши частину депутатського корпусу місцевої ради.

Про це повідомив «Особам» в коментарі мешканець Підгородненської громади, голова Асоціації фермерів та приватних землевласників Дніпропетровщини Анатолій Гайворонський.

«Це був чесний і порядний чоловік (Андрій Горб – авт.). Ми його знаєм, це був наш доморощений голова, який виріс в нашому селі, на наших очах. Ми бачили, як він займався громадою, як він дороги будував, як він участував, щоб якісь гранти виграти для громади, розумієте? Тобто, він переймався всіма проблемами, – розповів Гайворонський. – Прийшли люди з кримінальними елементами в поведінці. Вони шляхом, ну, можливо, матеріальної зацікавленості, а когось там залякали з депутатів. Депутати прийняли рішення і зняли цього голову».

За його словами, особи «з кримінальними елементами в поведінці» були невдоволені тим, що міський голова вимагав платити податки.

«Горб заставляв просто заплатити податок. Він же ж не требував нічого незаконного – «Просто заплати податки!». И не хотів йому підключати сонячні батареї незаконні, які побудовані незаконно, щоб з держави якісь гроші поімєть», – пояснив Гайворонський.

Голова фермерів Дніпропетровської області вважає, що на період воєнного стану в Підгородненській громаді можна установити військову адміністрацію.

«Голова обласної адміністрації повинен був вмішатися у цю справу, бачачи, що кримінал перемагає здоровий глузд. І якщо вже там поступити демократично, то в період воєнного стану можна установити військову адміністрацію, а депутати – хай би брали зброю і йшли захищати батьківщину», – сказав Анатолій Гайворонський.

Також «Особи» повідомляли:

1 коментар

Залишити відповідь