Новини

Легкоатлети з Дніпра стали переможцями та призерами Чемпіонату України

Спортсмени з Дніпра стали переможцями та призерами Чемпіонату України з легкої атлетики серед молоді та дорослих.

403Переглядів

Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді та доросли проходив у Львові. Вихованці Дніпровської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву № 3 вибороли 5 медалей.

Про це повідомили у Дніпровській міській раді.

Спортсмени вибороли такі результати:

  • Два I місця – Онуфрієв Олександр у стрибках з жердиною серед дорослих та
    молоді;
  • II місце – Писарев Алексій у бігу на дистанцію 5000 м;
  • III місце – Тимошенко Марія у бігу на дистанцію 400 м з бар’єрами;
  • III місце – Часс Альона у потрійному стрибку.

Раніше “Особи” також писали: “Польща скасує виплати для біженців, чиї діти не ходять до польської школи”.

Залишити відповідь