Новини

У Кривому Розі готуються до підвищення тарифів у новому опалювальному сезоні

У Кривому Розі планують підняти тарифи на опалення для населення, бюджетних установ та інших споживачів у сезоні 2024/2025 р.

386Переглядів

Основною причиною підвищення тарифів вказують зростання вартості електроенергії та води. Наразі рішення про нові тарифи ще має підтримати виконком Криворізької міськради.

Про це повідомляє Відкритий з посиланням на сайт Криворізької міськради, де опублікували обгрунтування нових цін на тепло.

Для населення пропонуються нові тарифи: 3 424 грн/Гкал з ЦТП та 3 167 грн/Гкал без ЦТП, що становить збільшення на понад 14% та 12% відповідно, порівняно з поточними тарифами 2992 та 2821 грн/Гкал.

Для бюджетних установ підвищення складе понад 18-20%, для інших споживачів – понад 32-33%, для релігійних установ – понад 16% без ЦТП. “Криворізька теплоцентраль” розрахувала тариф для населення на рівні 3 438 грн/Гкал, замість теперішніх 2 812 грн/Гкал, що може означати збільшення на понад 22%.

Для бюджетних установ та інших абонентів тарифи на теплову енергію та послугу з постачання можуть підвищитися на понад 15%. “Криворіжтепломережа” звернулася до виконкому Криворізької міськради та Новопільської сільради із заявами та комплектами документів щодо встановлення нових тарифів.

Основною причиною підвищення тарифів вказують зростання вартості електроенергії та води. Наразі рішення про нові тарифи ще має підтримати виконком Криворізької міськради.

Раніше “Особи” також сповіщали: У Нікополі планують підвищити тарифи на воду.

Залишити відповідь