Представники обласної влади вручили генератори для військових та громад, отримані від Нижньосілезського воєводства.
Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук..
Розуміємо, що сьогодні в умовах постійних відключень світла є нагальна потреба в альтернативних джерелах енергії. Тож забезпечуємо генераторами наші Сили Оборони, військові частини, а також громади, де це найбільше потрібно. Зокрема, у Нікопольщині та Криворіжжі, – пише Лукашук.
Він також оприлюднив кілька фото отриманого обладнання.
Дякую нашій депутатській команді та міжнародним партнерам! Цей проєкт ми змогли реалізувати завдяки регулярній підтримці та допомозі від польських друзів з Нижньосілезького воєводства! – підсумовує Лукашук.
Також раніше “Особи” інформували: Агровиробники Дніпропетровщини можуть отримати генератори від німецьких партнерів.

























