За даними правоохоронців, 39-річний чоловік викрав банківську картку в знайомого, коли той спав після вживання алкоголю. Після цього він майже два тижні розраховувався нею в супермаркетах. З рахунку потерпілого зловмисник витратив 60 тисяч гривень.
Про це повідомили в ГУНП Дніпропетровської області.
За погодженням з Синельниківською окружною прокуратурою чоловіку повідомили про підозру у крадіжці, вчиненій в умовах воєнного стану за ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу України.
“Поліцейські закликають власників банківських карток бути більш уважними до умов зберігання та використання платіжних карток, а в разі втрати картки одразу повідомляти банківську установу, щоб заблокувати можливість її використання”, – наголосили в поліції.
Раніше “Особи” також писали: “У Дніпрі шахраї викрали 28 млн грн українців на схемі інвестицій в агробізнес”.



















