Вони з Новомосковського, Павлоградського, Дніпровського та Криворізького районів.
Про це повідомив начальник ДніпроОВА Сергій Лисак.
В цілому під час цього обміну звільнили 95 захисників України – зі Збройних Сил та Нацгвардії, прикордонників.
Відомо, що обмін полоненими в черговий раз відбувається за участі посередника – Об’єднаних Арабських Еміратів.
Нагадаємо, що раніше “Особи” також писали: У Дніпрі відбувся автопробіг на підтримку військових, які в полоні.
Також “Особи” повідомляли, що під час минулого обімну з російського полону повернули чотирьох жителів Дніпропетровської області.



















