Новини

З полону повернулись вісім мешканців Дніпропетровщини

Під час вчорашнього обміну полоненими ще 8 мешканців Дніпропетровщини повернули з російського полону.

441Переглядів

Вони з Новомосковського, Павлоградського, Дніпровського та Криворізького районів.

Про це повідомив начальник ДніпроОВА Сергій Лисак.

В цілому під час цього обміну звільнили 95 захисників України – зі Збройних Сил та Нацгвардії, прикордонників.

Відомо, що обмін полоненими в черговий раз відбувається за участі посередника – Об’єднаних Арабських Еміратів.

Нагадаємо, що раніше “Особи” також писали: У Дніпрі відбувся автопробіг на підтримку військових, які в полоні.

Також “Особи” повідомляли, що під час минулого обімну з російського полону повернули чотирьох жителів Дніпропетровської області.

Залишити відповідь