Новини

У Павлоградському районі відремонтували амбулаторію коштом Німеччини

У Павлоградському районі оновили одну з амбулаторій за грантові кошти від уряду Німеччини. В закладі провели капітальний ремонт та закупили медичне обладнання. З місцевого бюджету профінансували благоустрій території та оснастили будівлю меблями і технікою.

459Переглядів

В амбулаторії утеплили стіни, наземну та підземну частину фундаменту, встановили нові вікна та двері. Оновили повністю покрівлю, улаштували водостічну систему. Для людей з інвалідністю передбачили пандус.

Про це повідомляє Дніпропетровська ОВА.

«Модернізацію амбулаторії провели за проєктом «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури – Покращення первинної медицини у сільській місцевості». Кошти виділив уряд Німеччини. Співфінансувала і громада. Заклад потребував цього оновлення. Тут зможуть отримувати меддопомогу місцеві та мешканці прилеглих територій», – зазначила директорка центру первинної меддопомоги Любов.

Замінили комунікації та вентиляцію. За гроші міжнародників провели внутрішнє оздоблення в кабінетах та коридорах.

Уряд Німеччини профінансував й оснащення. Закупили цифровий стетоскоп, монітор пацієнта, гематологічний та біохімічний аналізатори, кардіограф, коагулометр і дефібрилятор, тонометри, пульсоксиметри, різноманітні швидкі тести та засоби індивідуального захисту.

Громада подбала про благоустрій прилеглої території. Придбала меблі і техніку.

Раніше “Особи” також сповіщали: У двох медзакладах Дніпропетровщині запрацювали сучасні кол-центри.

Залишити відповідь