Новини

У Дніпровському районі на озері потонув чоловік

22 липня у Дніпровському районі потонув чоловік.

238Переглядів

Нещасний випадок стався в селі Єлізаветівка. Чоловік пішов купатися на місцеве озеро та не повернувся. На місце викликали рятувальників.

Про це повідомили в ДСНС Дніпропетровської області.

По прибуттю водолази-рятувальники обстежили 1000 кв.м підводної акваторії водойми. На відстані приблизно 50 м від берега та на глибині 4 метри тіло потонулого дістали, доправили до берега та передали співробітникам поліції.

До робіт залучено 3 водолаза-рятувальника та 1 одиниця техніки Головного управління ДСНС України в області.

Раніше “Особи” також писали: “За спричинення тяжких тілесних ушкоджень перехожому у Дніпрі затримали 27-річного чоловіка”.

Залишити відповідь