Новини

У Нікополі під час обстрілу загинули дві жінки

У Нікополі загинули дві жінки – мама й донька.

386Переглядів

Одній було 40 років. Іншій сьогодні виповнилося 72.

Про це об 11.42 1 серпня повідомив начальник ДніпроОВА Сергій Лисак.

Окрім жертв, є й постраждалий. Це 46-річний чоловік. Він лікуватиметься амбулаторно.

Це трагічні наслідки артобстрілу росіян. Вони поцілили по місту десятком снарядів.

Понівечені багатоповерхівки. В одній з них зайнявся балкон. Пошкоджені приватні будинки, пожежна частина, коледж, школа, автобуси.

Як повідомили у поліції, 72- річна жінка міста загинула на місці, її 40-річну доньку доставили до лікарні. На жаль, травми виявились не сумісні з життям, вона померла. Також під час обстрілу біля зупинки громадського транспорту поранення отримав 46-річний водій автобусу. Йому надано необхідну медичну допомогу, чоловік лікуватиметься амбулаторно.

Раніше “Особи” також писали: У Марганці через атаку ворожого безпілотника поранено троє дітей.

Залишити відповідь