Оборонці неба збили над областю 4 ворожі БпЛА.
Про це на ранок повідомив начальник ДніпроОВА Сергій Лисак.
Від вечора ворог не припиняв атаки на Нікопольщину. Бив артилерією і дронами-камікадзе. Потерпали Нікополь та Марганецька громада.
Загиблих і постраждалих там немає. Але пошкоджені приватний будинок і 3 господарські споруди.
Яких руйнувань завдали ранкові удари, ще уточнюється.
Протягом минулого дня росіяни понад півтора десятка разів атакували артилерією і дронами-камікадзе Нікопольщину. Як ми писали раніше, у Нікополі загинули дві жінки та постраждав чоловік. Ще один поранений – у Покровській громаді. Це чоловік 62 років. Він лікуватиметься амбулаторно.
Також від ворожих ударів потерпала Мирівська громада.
Загалом в районі потрощені 4 багатоповерхівки, 10 приватних і 4 садові будинки. Понівечена інфраструктура. Окрім навчальних закладів і пожежної частини пошкоджені підприємства та пошта. Зачепило магазин, авто, теплицю, господарські споруди, нежитлову будівлю, лінію електропередач.
Зайнялася суха трава. Вогонь рятувальники приборкали.
Бив агресор і по Криворіжжю. Поцілив дроном-камікадзе. Там горіла суха трава. Полум’я вгамували.
Біля 23.00 1 серпня “було гучно” (схоже на вибух ракети, про загрозу балістики саме повідомляли в цей час Повітряні сили ЗСУ) і в Павлоградському районі, але про це у звітах можновладців нічого не повідомляється.
Раніше “Особи” також інформували: Вночі над Дніпропетровщиною збили 6 “шахедів”.



















